Makijaż Częstochowa, stylizacja brwi

Makijaż do ślubu – czy można farbować brwi przed ślubem

Dobrze zrobiona regulacja brwi przed ślubem jest tak samo ważna jak piękny makijaż, jednak wszelkie tego typu zabiegi powinny być zrobione 7-5 dni przed ceremonią.

A teraz garść szczegółów:

– Jeśli masz stałą stylistkę brwi i ulubione zabiegi na wszelki wypadek umów się 7-5 dni wcześniej, nie na ostatnią chwilę.

Nie eksperymentuj, jeśli do tej pory nie próbowałaś laminacji lub henny pudrowej albo tradycyjnej umów się tylko na architekturę i regulację.

– Jeśli chcesz przetestować przed ślubem nowy zabieg, umów się na niego co najmniej miesiąc wcześniej, żeby sprawdzić, czy efekt Ci odpowiada oraz czy nie występuje u Ciebie po nim alergia lub podrażnienie skóry. Jeśli wszystko będzie ok, powtórz go tydzień przed ślubem (PS laminację brwi można robić co 12 tygodni)

– Najbezpieczniejszy sposób koloryzacji brwi dla osoby, która nigdy ich nie farbowała to farbka, gdyż ryzyko wystąpienia uczulenia jest najmniejsze.

– Jeśli zazwyczaj nie regulujesz sobie brwi, nie rób tego sama ani nie proś o pomoc koleżanek, nawet takich, które świetnie umieją ogarnąć własne brwi. Zupełnie inaczej pracuje się „na kimś” niż na sobie i jeśli nie may wprawy, to nietrudno o błąd.