Poznajmy się!

Mam na imię Dominika, jestem wizażystką oraz stylistką brwi. Uwielbiam swoją pracę, a najważniejsze w niej jesteście Wy. Przed każdym makijażem lub zabiegiem uważnie słucham, jakie są oczekiwania klientki, bo bardzo zależy mi na tym, aby każda z Was wyglądała tak, jak sobie wymarzyła. Jestem szalona na punkcie higieny pracy.

Doświdczenie

Kocham makijaż. Ppomalowałam do śluby wiele panien młodych, ich mam i świadkowych, więc makeup ślubny i okolicznościowy nie mają przede mną tajemnic. Jednak trendy w makijażu nieustannie się zmieniają w, dlatego cały czas je śledzę i poszerzam swoją wiedzę na szkoleniach.

Chętnie współpracuję z firmami, mam doświadczenie w wykonywaniu makijażu na sesje biznesowe dla pracowników firm i korporacji. Bardzo lubię także pracować na sesjach zdjęciowych z fotografami i modelkami.

Jestem absolwentką Pro Academy School of Makeup we Wrocławiu.

Moją druga pasją jest stylizacja brwi. W mojej ofercie znajdziecie regulację, koloryzację farbka i henną pudrową, laminację poprzedzone staranną architekturą i analizą kształtu. Wykonuję także lifting rzęs.

Zarówno makijaż jak i brwi zawsze dobieram indywidualnie dla każdej klientki i zachęcam do tego, abyśmy wspólnie stworzyły koncepcję Waszego wymarzonego looku. Dlatego grono moich zadowolonych klientek stale się powiększa :). 

Potrzebujesz wizażystki w Częstochowie? Jestem tu dla Ciebie! Dominika Niemczyk, Tak O Makeup

Makijaż Częstochowa Zadzwońoń! 780064813


Higiena i bezpieczeństwo przede wszystkim

Posiadam certyfikat higienicznej wizażystki, który zdobyłam na kursie u Julii Brylak – Julki Pure Makeup. Podczas wykonywania każdej usługi zwracam szczególną uwagę na higienęDezynfekuję zarówno przybory, jak i same kosmetyki. Korzystam z jednorazowych aplikatorów do malowania ust i rzęs. Niektóre produkty – np. kremy, korektory czy pomadki  – wyciągam na specjalną szalkę, by uniknąć wkładania do opakowania pędzelków, które miały kontakt ze skórą innych klientek. Pęsety do brwi sterylizuję w autoklawie.

Certyfikat higienicznej wizażystki

Dobre kosmetyki to trwały makijaż

Pracuję przy użyciu profesjonalnych kosmetyków i akcesoriów, m.in.: MAC, Huda Beauty, Inglot, Too Faced, Makeup Atelier Paris, NYX,  Bouriois, Kiko, Zoeva, Kobo, M Brush, Hakuro, Hulu, Sephora. Lubię też wyszukiwać drogeryjne perełki np. takich marek jak: Dermacol, Wet and Wild, Bell, Wibo czy Golden Rose.


laminacja brwi i lifting rzęs wykonane przez Dominikę Sękowską we Wrocławiu

Stylizacja brwi i rzęs

Ukończyłam szkolenia ze stylizacji brwi w Centrum zabiegów i szkoleń kosmetycznych Perfect Glamour oraz Synergy Beauty Business School by Nadia Poliszczuk we Wrocławiu. W stylizacji brwi i rzęs stawiam na naturalność. Przed przystąpieniem do zabiegu zawsze dokładnie ustalam z klientkami, jakiego efektu oczekują. Na każdym etapie konsultuję z nimi kolejne kroki, by stworzyć dokładnie takie brwi, w jakich każda klientka będzie czuła się najlepiej.


Razem można więcej!

Dlatego jestem otwarta na ciekawe propozycje współpracy.