makijaż ślubny wykonany przez Dominikę Sękowską tak o makeup we Wrocławiu

Makijaż ślubny Częstochowa – poznaj ofertę

Kochana Panno Młoda, chętnie stanę się częścią Twoich ślubnych przygotowań i będzie mi bardzo miło, jeśli w tym dniu obdarzysz mnie swoim zaufaniem! Poniżej przedstawiam Ci moją ofertę.

Cena makijażu ślubnego oraz próbnego: 170 zł w cenę wliczone jest przyklejenie kępek rzęs

Na terenie Częstochowy dojazd gratis!

Czas trwania pełnej metamorfozy: 1,5-2godz.

Zadzwoń teraz lub napisz sms! 780064813 kontakt

Kliknij w miniaturkę zdjęcia, aby obejrzeć je w pełnym formacie

Pakiety ślubne Częstochowa i okolice z dojazdem

Z przyjemnością wykonam makijaż także dla innych bliskich Ci osób. Zapraszam Cię do skorzystania z pakietu ślubnego z dojazdem!

Promocja dla Panien Młodych, które zaufały mi w dniu ślubu 

Makijaż na sesję zdjęciową po ślubie w cenie 120 zł

Korekta Pana Młodego w dniu ślubu oraz do sesji zdjęciowej w cenie 50 zł, cena regularna to 80 zł

Formalności

Kochane klientki,

po zarezerwowanie dla Was terminu na makijaż ślubny lub pakietu kilku makijaży, będę prosiła Was o podpisanie umowy i wpłacenie zadatku. Jeśli rezerwujesz termin mniej niż 3 miesiące przed ślubem kwestię zadatku i umowy możemy załatwić po makijażu próbnym.

Umowę mogę w każdej chwili przesłać Wam do wglądu, abyście mogły spokojnie się
z nią zapoznać. Najważniejsze zawarte w niej informacje to moja prośba o przygotowanie dla nas miejsca pracy oraz kwestie finansowe, które streszczam poniżej.

Zadatek w przypadku pojedynczego makijażu ślubnego wynosi 50 zł, a w przypadku pakietów 100 zł i będę prosiła o wpłacenie go przelewem do 5 dni od podpisania umowy. Podlega on zwrotowi w następujących przypadkach:

Zwrot 100% zadatku:

  • jeśli zrezygnujesz z usługi do 90 dni przed jej planowanym terminem lub
  • jeśli usługa nie mogłaby się odbyć z przyczyn od nas niezależnych, np. choroba którejś z nas, zwolnienie lekarskie, lockdown, kwarantanna,

Zwrot 200% zadatku jeśli będę musiała odwołać usługę z przyczyn innych niż wyżej wymienione i nie znajdę za siebie zastępstwa. Gdybym była zmuszona znaleźć za siebie zastępstwo cena usługi nie ulegnie zmianie.

Zadatek nie podlega zwrotowi, jeśli:

  • zrezygnujesz z usługi później niż 90 dni przed jej planowanym terminem z innych powodów niż choroba, kwarantanna, lockdown,
  • zmniejszysz liczbę makijaży w ramach pakietów później niż 5 dni przed planowanym terminem wykonania usługi (zadatek nie zostanie odliczony od ostatecznej kwoty).

Możesz zmienić liczbę makijaży w ramach pakietu:

do 5 dni przed planowanym terminem usługi bez żadnych dodatkowych kosztów,

– później niż 5 dni przed planowanym terminem usługi ponosząc koszt zadatku,

– jeśli po zmianach liczba makijaży wyniesie 1-2, wówczas będę prosiła o zwrot kosztów dojazdu.

W razie pytań jestem do Waszej dyspozycji pod nr telefonu 780064813 oraz w moich mediach społecznościowych 🙂

Makijaż ślubny w Częstochowie

Każda panna młoda chce w tym wyjątkowym dniu czuć się jak księżniczka. Makijaż ślubny musi jednak być nie tylko piękny, ale również trwały. Konieczne jest również, by dobrze prezentować się na żywo -w słońcu i przy sztucznym oświetleniu – jak i na zdjęciach. Brzmi jak kolejna sprawa do dopilnowania przed ślubem? Być może, ale z pewnością nie Ty musisz o to zadbać. Jeśli zechcesz obdarzyć mnie zaufaniem przed swoim wielkim dniem, wyczaruję dla Ciebie wymarzony look, który przetrwa całą noc
i zachwyci wszystkich.

Makijaż próbny – dlaczego warto?

Makijaż próbny jest zabezpieczeniem przed dodatkowym stresem w dniu ślubu zarówno dla Ciebie jak i dla mnie. Daje możliwość, by spotkać się wcześniej w spokojnej atmosferze i dokładnie omówić wszystkie szczegóły. Pozwala też poznać efekt końcowy i wprowadzić ewentualne poprawki. Jest to również szansa, by przetestować kosmetyki, sprawdzić, jak długo utrzymują się na Twojej skórze i czy nie wywołują alergii.