Cześć, mam na imię Dominika, jestem Beauty Copywriterką

Makijaż Częstochowa, Dominika Niemczyk

Mogłabyś napisać o mnie książkę – już kilkoro znajomych o barwnych życiorysach (i dużym poczuciu humoru) wybrało mnie na swoją Ghostwriterkę. Książkę o moich przygodach mogłabym napisać sobie sama, tak samo jak sama stworzyłam stronę, na której właśnie jesteś. Większość umiejętności, jakie wykorzystuję aktualnie w swojej pracy zdobyłam poprzez samodzielne dociekania, bo taka była potrzeba. Znam się na SEO, WordPressie, Canvie, tworzeniu video. Aktualnie próbuje rozgryźć Google Analytics i kampanie reklamowe w Facebook i Google Ads. Ostatnio polubiłam się całkiem z czatem GPT, romansuje troszkę z Midjourney i bez problemu porozumiewam się po angielsku.

W pracy copywritera chodzi o przelanie na papier tego, co klient ma w głowie

W tworzeniu historii i przelaniu ich na papier zawsze świetnie sobie radziłam. Treść mojej pierwszej powieści fabularnej podyktował w wieku 4 lat i znowu [sic!] samodzielnie stworzyłam szatę graficzną. Studia polonistyczne po prostu były mi pisane.

O makijażu piszę jako ekspert, w innych tematach jestem ekspertem researchu

Makijaż jest moją pasją. Ten temat znam od podszewki i – co ważne – także w praktyce dzięki pracy z klientkami. Mogę pisać o tym godzinami. Ponieważ jednak istnieje życie poza światem beauty i ludzie potrzebują copywriterów tworzących różnego rodzaju treści, to potrafię się dostosować i napisać (prawie) o wszystkim. Kosiarki spalinowe, więźby dachowe, problemy gastrologiczne – bardzo proszę  – i takie tematy nie są mi obce. 

Ustalam priorytety i łączę swoje pasje

Jak łączę pracę copywriterki z makijażem?  Właśnie tak jak, widzisz na tej stronie – bardzo dobrze. Jako sumienna i odpowiedzialna osoba potrafię ustalić priorytety i tak organizować pracę, by z każdego zadania wywiązać się najlepiej jak potrafię.

Aktualnie współpracuję z: altradea.com

Kontakt