Jak wygląda u mnie zabieg stylizacji brwi?

stylizacja brwi wykonana przez Dominikę Sękowską we Wrocławiu

Jeśli szukasz stylistki brwi we Wrocławiu, to świetnie trafiłeś/ trafiłaś! Oto, jak wygląda u mnie zabieg stylizacji brwi krok po kroku.

Co i jak?

1. Najpierw robię pomiary i rysuję mnóstwo kresek na czole. Używam do tego cyrkla oraz specjalnej miarki. Odpowiednie punkty zaznaczam za pomocą kredki do brwi oraz nici.

2. Następnie na podstawie tych linii wyznaczam kształt brwi, rysując ich kontur i konsultuję z klientką, czy jej się podoba, po czym wprowadzam poprawki jeśli o to poprosi.

3. Kolejny krok to farbowanie oczywiście kolor i intensywność też są wcześniej uzgodnione. Najczęściej korzystam z farbki do brwi, potocznie nazywanej henną żelową Reflectocil. Jestem zwolenniczką tej metody, ponieważ farba znacznie rzadziej uczula niż henna, która jest dość alergenna.

4. Po zmyciu farbki reguluję brwi zdezynfekowaną pęsetą, dbając o najwyższe standardy higieniczne.

5. Na koniec wyczesuję brwi specjalnym mydłem i gotowe. Efekt utrzymuje się przez ok. 3-4 tygodnie.

Brwi to nie bliźniaczki

regulacja i farbowanie brwi wykonane przez Dominikę Sękowską we Wrocławiu

Warto zwrócić uwagę na to, że brwi nigdy nie są identyczne. Mówi się o nich, że to przyjaciółki, a nie bliźniaczki. Dlatego nie martw się, jeśli Twoje brwi nie są w 100% takie same. Jedna z nich (zazwyczaj prawa) jest nieco bardziej uniesiona i wynika to z pracy mięśni twarzy. Podobno gdyby ludzie byli idealnie symetryczni wyglądaliby… dziwnie ;).

Stylizacja brwi dla panów? Czemu nie!

Na zabieg stylizacji brwi zapraszam również panów. Szczególnie gorąco taką usługę polecam przyszłym panom młodym i zachęcam do umówienia się na delikatną i naturalną stylizację.

A moją brwiową ofertę znajdziesz tutaj.

Polub tak.o.makeup na Instagramie i Facebooku