Jak wygląda u mnie zabieg farbowania brwi?

stylizacja brwi wykonana przez Dominikę Sękowską we Wrocławiu

Jeśli szukasz stylistki brwi we Wrocławiu, to świetnie trafiłeś/ trafiłaś! Oto, jak wygląda u mnie zabieg stylizacji brwi krok po kroku.

Co i jak?

1. Zaczynam od architektury, czyli wyznaczania kształtu brwi. Robię pomiary i rysuję mnóstwo kresek na czole. Używam do tego specjalnej nici oraz brow pasty.

2. Następnie na podstawie tych linii wyznaczam kształt brwi, rysując ich kontur i konsultuję z klientką, czy jej się podoba, po czym wprowadzam poprawki jeśli o to poprosi.

3. Kolejny krok to farbowanie farbką, henna pudrową lub tradycyjną. Ooczywiście kolor i intensywność też są wcześniej uzgodnione.

4. Po zmyciu farbki reguluję brwi zdezynfekowaną pęsetą, dbając o najwyższe standardy higieniczne.

5. Na koniec wyczesuję brwi specjalnym mydłem i gotowe. Efekt utrzymuje się przez ok. 3-4 tygodnie.

Brwi to nie bliźniaczki

regulacja i farbowanie brwi wykonane przez Dominikę Sękowską we Wrocławiu

Warto zwrócić uwagę na to, że brwi nigdy nie są identyczne. Mówi się o nich, że to przyjaciółki, a nie bliźniaczki. Dlatego nie martw się, jeśli Twoje brwi nie są w 100% takie same. Jedna z nich (zazwyczaj prawa) jest nieco bardziej uniesiona i wynika to z pracy mięśni twarzy. Podobno gdyby ludzie byli idealnie symetryczni wyglądaliby… dziwnie ;).

Stylizacja brwi dla panów? Czemu nie!

Na zabieg stylizacji brwi zapraszam również panów. Szczególnie gorąco taką usługę polecam przyszłym panom młodym i zachęcam do umówienia się na delikatną i naturalną stylizację.

A moją brwiową ofertę znajdziesz tutaj.

Polub tak.o.makeup na Instagramie i Facebooku