Jak przygotować się na wizytę u wizażystki – czyli mały regulamin :)

Przed wizytą u wizażystki warto: Dominika Sękowska Tak.o.makeup wizażystka we Wrocławiu

  • Pozbyć się zbędnego owłosienia z twarzy i wyregulować brwi. Niepotrzebne włoski negatywnie wpływają na estetykę całego makijażu. Na szybką regulację brwi możemy umówić się również w dniu makijażu. W takiej sytuacji powiedz o tym przy umawianiu się na wizytę i przyjdź 10 minut wcześniej.

 

  • Zadbać o prawidłową pielęgnację skóry. Jeśli masz ulubiony i sprawdzony peeling, wiesz, że Cię nie uczula i Twoja skóra dobrze na niego reaguje – możesz wykonać go dzień przed naszym spotkaniem. Warto też używać kremu nawilżającego i pamiętać o piciu wody. Problemy z cerą mogą być spowodowane także niewystarczającym nawodnieniem!

 

  • Zmyć makijaż. Jeśli nie możesz zrobić tego przed wizytą, postaraj się przyjść 10 minut wcześniej, a ja udostępnię Ci kosmetyki do demakijażu. Nic nie zastąpi dokładnego umycia i oczyszczenia twarzy oraz oczu z resztek kosmetyków przed nałożeniem świeżego makeupu, który przecież ma wytrzymać w nienaruszonym stanie przez kilka(naście) godzin :).

 

  • Wyciszyć telefon. Kiedy klientka zerka w komórkę, bardzo utrudnia to pracę wizażyście, a przecież wszystkim zależy nam na pięknym efekcie końcowym i sprawnym wykonaniu usługi :).